Již dnes se  otevřely brány bruselského výstaviště, aby mohl proběhnout další ročník známého veletrhu Labelexpo Europe. Akce se letos bude konat v termínu  11.–14. září.  A jak se proslýchá, úspěšný veletrh, který se vypracoval v opravdovou globální akci, bude v Bruselu zřejmě letos naposledy, a od příštího roku se přemístí do španělské Barcelony.

 

Labelexpo Europe je svátkem nejenom pro výrobce etiket. Na výstavišti je možné vidět řadu nejmodernějších tiskových i dokončovacích technik, včetně řady možností zušlechťování a convertingu. Chybět nebude ani akcent na udržitelnost, inspekční systémy a digitalizaci. Veletrh doprovází i řada doprovodných akcí a nebude chybět ani očekávané předávání cen v podobě známého Label Awards.

 

Letos v Bruselu, příští rok v Barceloně

Výhody přesunu Labelexpo Europe do Barcelony jsou pro vystavovatele i návštěvníky jasné. Výstaviště je větší a bude lépe vyhovovat kapacitám stále rostoucího veletrhu. Navíc je místo konání jen 15 minut jízdy od mezinárodního letiště a nachází se na dvou trasách metra, pro ty, kteří přijedou na výstavu autem, je přímo na místě 4 800 parkovacích míst. Výhodou je i technické vybavení. Moderní sály jsou vybaveny ventilačním systémem pro průběžné doplňování vzduchu a rychlá bezplatná síť wi-fi dokáže připojit až 128 000 uživatelů současně.