PVV rámci  V.I.P. LOGISTIC RENDEZVOUS 2015, tradičního společenského galavečera, jenž je součástí největší středoevropské logistické konference SpeedCHAIN proběhlo i předání STŘÍBRNÁ CENU PŘEDSEDKYNĚ POROTY prestižní obalové soutěže OBAL ROKU. Galavečerem provázel Petr Vondráček, kapelou Lokomotiva za jeho zády přehlédnout nešla.

 

 

STŘÍBRNÁ CENU PŘEDSEDKYNĚ POROTY

Svůj mikrofon na akt předání CPP půjčil Petr Vondráček Vladovi Volekovi, řediteli OBALOVÉHO INSTITUTU SYBA, který na pódium pozval Petra Šikýře, ředitele klientského oddělení AOS EKO-KOM, generálního partnera soutěže OBAL ROKU  aby předal STŘÍBRNOU CENU PŘEDSEDKYNĚ POROTY. Ocenění si převzali: Martin Hejl, ředitel společnosti THIMM Packaging, Lukáš Poříz, Key Account Manager THIMM Packaging a Radek Fiala za exponát Kolobox - Box na jízdní kolo určený pro bezpečnou leteckou přepravu.

Řešení nabízející fandům cyklistiky snadné zabalení svých kol i pro letecky dostupné destinace. Nasazení pružné fólie pro fixaci kola a vtipné použití přepravního obalu na tento obal jako obalu předního kola jsou přednostmi tohoto inovativního obalového řešení.

PŠ-VV