doypackČeský květový med s certifikáty kvality KLASA a s garancí jakosti České potravinářské komory o jeho původu, vyráběný speciální technologií za studena, se výrobce rozhodl balit do flexibilních obalů, do stojacích sáčků (doypack, stand-up pouch). Toto řešení zvyšuje pohodlí spotřebitele při aplikaci této zdravé, ale poněkud vazké pastovité potraviny. Konstrukce, design: Včelpo, spol. s r.o.

OBAL ROKU 2015

Inovativní krok společnosti Včelpo – jedná se o aplikaci stojacích sáčků pro u nás novou oblast, ocenila porota udělením prestižního ocenění OBALU ROKU 2015 a navíc nominací na CENU PŘEDSEDKYNĚ POROTY.

České přírodní produky

Společnost Včelpo, spol. s r.o. byla založena již v roce 1979 Českým svazem včelařů, který  je současně garantem vysoké kvality výrobků. Čisté přírodní prostředí Drahanské vrchoviny splňuje podmínky pro kvalitu přírodních produktů, mezi kterými včelí produkty zaujímají přední místo. Veškeré produkty získané přímo od českých včelařů nejsou žádným způsobem chemicky ošetřeny a upraveny.

českýmedČeský med

Pro český med zpracovávaný ve Včelpo zvláště šetrným způsobem má od Českého svazu včelařů propůjčenu ochrannou známku Český med. Proto má spotřebitel jistotu, že kupuje kvalitní výrobek a současně podporuje české včelařství, které přispívá k ekologické rovnováze zdejší krajiny.