Obalový institut SYBA s radostí oznamuje spuštění registrace na zájezd na veletrh drupa 2024, který se koná již tento květen. Účastníci zájezdu budou mít jedinečnou příležitost navštívit jeden z největších a nejprestižnějších veletrhů v oblasti tisku a papíru, a to vše v pohodlí a stylu.

 

Zájezd zahrnuje ubytování v 3 hvězdičkovém hotelu, který nabízí klidné prostředí pro odpočinek a chutné snídaně, aby každý den začal co nejlépe. Program zájezdu je pečlivě naplánován, s odjezdem z Prahy 28. května v 9:00 hodin z Horních Počernic, a návratem 30. května, což účastníkům zaručí dva plné dny na prozkoumání veletrhu a navázání nových kontaktů.

 

Cena zájezdu, stanovená na 7.850 Kč (přibližně 312 eur) za osobu, zahrnuje všechny potřebné výdaje, jako je ubytování, doprava komfortním autobusem. Vstupenky na veletrh jsou za dalších 120 eur při koupi dopředu. Tento balíček byl sestaven tak, aby účastníkům poskytl co nejlepší zážitek bez jakýchkoli starostí.

 

Místa na tento zájezd jsou omezená, a proto Obalový institut SYBA doporučuje zájemcům, aby si své místo rezervovali co nejdříve, aby nezmeškali tuto jedinečnou příležitost prožít nezapomenutelné chvíle plné inspirace, nových poznatků a možná i budoucích obchodních příležitostí.

 

Nezmeškejte šanci být součástí tohoto vzrušujícího podniku, který slibuje nejen rozšíření vašich profesních obzorů, ale také zábavu a nová přátelství. Těšíme se na vaši účast a zavazujeme se k tomu, že uděláme vše pro to, abyste z tohoto zájezdu odjeli obohaceni o nové poznatky a zkušenosti.