Dnes začíná v Paříži známý obalový veletrh ALL4PACK (mnozí z nás si ho pamatují i pod jeho historickým názvem Emballage).  Tato významná obalová akce se koná každé dva roky, je hlavním veletrhem pro desítky tisíc profesionálů, kteří se ho zúčastňují, aby v jeho uličkách objevili inovativní a udržitelná obalová řešení poskytovaná velkým počtem vystavovatelů, včetně těch nejznámějších značek.

 

Letošní ročník se koná opět na výstavišti Paris Nord Villepinte v Paříži od 21.11. do 24.11. Veletrh patří k nejznámějším a k nejstarším v evropském regionu. Vůbec první výstava obalů Salon de l’Emballage se konala v poválečných letech (1947) a přivítala v hlavním městě všechny největší světové hráče v balení a logistice.

 

ALL4PACK zahrnuje jak obaly, tak logistiku

Výstava se v průběhu let vždy dokázala přizpůsobit proměnám trhu a splnit očekávání firem ze všech odvětví. Akce nabrala nový směr v roce 2016, kdy se výstavy Emballage ("Packaging") a Manutention ("Handling") sloučily a došlo k vytvoření ALL4PACK Paris.

 

Hlavní téma: Udržitelnost

S blížícím se koncem roku budou moci návštěvníci z celého světa objevit všechny trendy a inovace z výroby obalů i intralogistiky. Více než kdy jindy bude ústředním bodem veletrhu udržitelný rozvoj a návštěvníci budou moci najít konkrétní řešení, jak čelit novým výzvám dneška i zítřka. Na místě bude příležitost setkat se s národními a mezinárodními výrobci obalů, kontejnerů a strojů a shlédnout okolo 600 strojů přímo v provozu. Chybět nebudou ani zajímavé doprovodné akce.