Z inovací, které společnost SD Smith Plastics Injection Molded Products v poslední době uvedla na trh a představila na veletrhu Brau Beviale na podzim 2019 v německém Norimberku je víkona plastové přepravky. Víko určené zejména pro dodávky nápojů v rámci e-commerce. Nejen zvýšení bezpečnosti je tímto zajímavým řešením dosaženo.

Chytré víko

Víko lze aplikovat na řadu běžných nápojových přepravek. Bezpečnost je podpořena uzamykatelností víka. Součástí víka je speciální čip, který komunikuje s aplikací a organizuje sběr po jejím vyprázdnění - spolu s rychlým a snadným přístupem na webové stránky elektronického obchodu za účelem vytvoření nové objednávky podporující opakovanou věrnost podnikání a značky.

  Věrnost značce

Bezproblémově se hodí do stávajících výrobních a distribučních procesů, protože přepravky jsou plně stohovatelné s víkem, “řekl Paul Baeyens, generální ředitel společnosti DS Smith Plastics. "Bez jakýchkoli investic do strojního vybavení nebo oddělených výrobních linek máte stále přístup k neuvěřitelnému potenciálu online prodeje a generujete nepřekonatelnou věrnost značce prostřednictvím balíčků připravených na smyčky, které lze objednat znovu a znovu kliknutím na tlačítko."