Společnost Schoeller Allibert uvedla na trh skládací plastový paletový kontejner pro přepravu a skladování dílů Magnum Optimum 1208. Nabízí větší objem, který lze navýšit nádstavci. Oproti předchůdci je lehčí a pevnější, s rekordní nosností 750 kg. Hladké stěny chrání přepravované výrobky a snadno se čistí. Vyšší sklopný poměr výrazně šetří místo ve skladu a při přepravě, čímž snižuje náklady a dopad na životní prostředí.

  Magnum Optimum 1208 je přizpůsoben pro automatizaci, lze označit etiketami, RFID a IoT tagy. Svými rozměry 1200x800x960 mm je inovativní alternativou ke stávajícím obalům na trhu.

Servis a údržba

Snadno vyměnitelné části včetně špalků palety s bajonetovým zámkem snižují náklady na opravu. Skládání a rozkládání kontejneru zvládne opravdu každý. Vyroben z recyklovatelného polypropylenu.

Kontejner nabízí větší objem, který lze navýšit nádstavci. Oproti předchůdci je lehčí a pevnější, s rekordní nosností 750 kg. Hladké stěny chrání přepravované výrobky a snadno se čistí. Snadno vyměnitelné části včetně špalků palety s bajonetovým zámkem snižují náklady na opravu.

ZLATÁ CENA PŘEDSEDKYNĚ POROTY

Paní Jana Žižková, předsedkyně poroty má výsostné právo udělit best-of-the-best ocenění nejlepšímu obalovému řešení tohoto ročníku. Top ocenění letošního ročníku soutěže OBAL ROKU získal exponát Magnum Optimum - jeden kontejner, mnoho využití.

Přihlašovatel: Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.

Ocenění best-of-the-best předala Jana Žižková, předsedkyně poroty osobně.