Co mají společného dřevěné hračky, dřevěné bedny? Lehká otázka, snadná odpověď: materiál, dřevo. Zatímco se u hraček uplatňuje zejména tvrdé dřevo, doménou beden je dřevo měkké. Na klíčovém globálním veletrhu hraček, her, modelů, propiet pro dětské párty a vybavení pro batolata Spielwarenmesse se můžete sami přesvědčit.

  Hravý Norimbek, ale bez dětí

Norimberské výstaviště přivítá návštěvníky veletrhu Spielwarenmesse ve dnech od 29. ledna do 2. února 2020, se veletrhu účastní i řada českých výrobců. Vzhledem k přísně profesionální orientaci akce, přístup dětí ve věku do 16 let není dovolen.

Obaly

Návštěvník má možnost vedle trendů hraček, her, modelů vidět i trendy v balení těchto komodit. Vedle obalů z plastů, plechu, papíru a lepenky našly zde své uplatnění i dřevěné bedny, spíše bedýnky.

  Digitální příprava cesty

Online služby jsou cennou pomocí při organizaci návštěvy veletrhu, i nákup jízdenky může být dokončen v dostatečném předstihu před veletrhem. Účastníci si mohou uložit svůj e-ticket na svůj smartphone tak, aby byl vždy po ruce. To nejen pomůže návštěvníkům vyhnout se dlouhým frontám v pokladně při příjezdu, ale také jim to umožňuje okamžité využití jejich jízdenky pro bezplatné cestování do výstavního centra ve veřejné dopravě. Obchodní návštěvníci najdou další užitečné služby jak na webových stránkách Spielwarenmesse, tak v aplikaci. Například interaktivní plán haly poskytuje dobrý přehled o místě. Online katalog, který zahrnuje všechny vystavovatele a značky zastoupené na předním světovém veletrhu hraček, je rovněž důležitým a cenným informačním nástrojem.