V polovině června společnost HP Inc. oznámila uvedení na trh nového obalového workflow. SW balíček HP One Package workflow byl vytvořen na míru technologiím HP PageWide, tedy velkoformátovým digitálním tiskovým strojům určenými pro výrobce kartonáže z vlnité lepenky. Jedná se o další stupeň maximalizace flexibilního řešení digitální produkce. 

Workflow HP One Package zjednodušuje přípravu objednávek a umožňuje výrobcům využívat řadu digitálních možností přidané hodnoty včetně řešení sloužících k podpoře značky či ochraně proti pirátství pomocí variabilních dat, snímků a jedinečné sériové identifikace. SW balíček je jedním z nástrojů, který napomáhá ke zvýšení a optimalizaci provozního výkonu.

Do workflow lze úspěšně zaintegrovat i „třetí“ strany výroby

Sada podporuje řadu dalších externích řešení pracovních postupů, včetně MIS a předtiskové přípravy. Díky výkonným tiskovým serverům společnosti HP, nástrojů pro správu barev a aplikací pro správu založených na cloudových aplikacích PrintOS má SW aplikace pro klienta mimořádný význam. SW byl primárně vytvořen pro tiskové stroje HP PageWide C500 HP PageWide T1190.

SW pracuje v cloudu

HP One Package Elite je software pro automatizaci velkoformátového digitálního pre print tisku, který poskytuje pokročilé ale přitom bezproblémové ovládání. Aplikace je postavena na softwaru HP PrintOS Site Flow, což je přední technologii HP pro řízení výroby na bázi cloud.