Opravdu úctyhodný počet návštěvníků přilákaly presentace velkoformátového plotru Kongsberg řady C, na stánku Esko na milánském výstavišti konkrétně C64. Technologie Kongsberg C je navržena tak, aby držela i krok s rychlejšími a velkoformátovými současnými moderními tiskárnami, které využívá jak segment packagingu, tak i reklamy.

 

V případě Kongsberg C64 se jedná o úplně první multifunkční velkoformátový digitální finišer pro aplikace signage, displeje a balení. V porovnání s konkurencí plotr překračuje standardy ve všestrannosti, přesnosti a produktivitě.

Digitální výsek ve spojení s velkoformátovým digitálním tiskem je výkonný a konzistentní

Kongsberg C je plně přizpůsoben dnešním velkoformátovým tiskovým velikostem, zvládne rozměry až 3210 mm na šířku a 3200 mm na délku. Lehká traverza z uhlíkového kompozitu poskytuje super rychlou průchodnost. Díky této progresivní technologii poskytuje Kongsberg C mnohem konzistentnější přesnost při řezání a frézování ve srovnání s jakýmkoli jiným systémem stejné velikosti.

Tloušťka není pro Kongsberg problém

Kongsberg C se vyznačuje velkou produkční silou potřebnou ke zpracování i těch nejkomplikovanějších materiálů i při vysokých výrobních rychlostech, aniž by došlo ke zpomalení nebo snížení kvality. Na výstavišti byl presentován na různých typech materiálů, včetně ultra vysoké vlny c Artú (Grifal).