Scodix vyhlásil vítěze soutěže Scodix Design Awards, kterou tato společnost organizuje. Klienti z celého světa, kteří užívají unikátní způsob zušlechťování vyvinutý firmou Scodix po celém světě přihlásili do soutěže 150 exponátů, které svou rozmanitostí pokrývají  globální tiskový průmysl. Potěšitelným faktem je, že se v roli vítězů dokonce 2x objevila slovenská firma TBB.

 

Porota vybrala vítěze na základě kvality designu, dokonalosti aplikace, ve spojení s kreativitou a vynalézavosti. I tento ročník soutěže ukázal, že laťku kvality lze ještě zdvihnout a to především ve spojení s kreativitou a inovacemi tiskových produktů, které lze vyrábět na Scodix Digital Print Enhancement Press.

 

TBB  zaujala porotu hned dvakrát

Slovenská společnost  TBB je zákaznicky orientovaná evropská tiskárna se sídlem na Slovensku. Její produkce se vyznačuje vysokou přidanou hodnotou jak v oblasti tisku, zušlechťování, tak i zpracování. V prestižní soutěži, kterou vyhlašuje každoročně firma Scodix, získala hned dvě ocenění. První místo v kategorii Publishing za obálku knihy „Šelma“ a dále pak Čestné uznání v kategorii Folding Carton/Packaging za krabici na brandy.

 

10. ročník soutěže byl mimořádně úspěšný

Letošní soutěž, která slaví 10 let tohoto digitálního zušlechťování na trhu, byla ojedinělá nejen kvůli počtu přihlašovatelů, ale především díky kvalitě exponátů. Oficiální ceremonie s vyhlášením cen je pozastavena kvůli opatřením v souvislosti s COVID-19.