Jarní sezóna přináší nová školení v naší Obalové akademii. Některá už znáte, některá jsou zcela nová. Třeba Obalový marketing, který je určen jak pro nováčky v oboru, tak pro ty, kteří chtějí získat celkový přehled. Dále nové workshopy zaměřené na obalovou legislativu nebo na různá obalová specifika. 

 

Certifikovaný obalový technik - E - Exportní, průmyslové a přepravní balení - 6 denní 

Známé školení, ale v prodloužené variantě. Šestidenní školení je určeno pro obalové techniky výrobců průmyslových výrobků včetně exportního balení, tedy osoby odpovědné za kvalitní, přitom ekonomicky akceptovatelné zabalení výrobků určených pro různé světové destinace.

 

Certifikovaný obalový technik F - Balení potravin - 7 denní školení

Známé školení, ale v prodloužené variantě. Sedmidenní školení je určeno pro obalové techniky výrobců potravin včetně nápojů a také kosmetiky, tedy osoby odpovědné za kvalitní, hygienickým i environmentálním požadavkům vyhovyjící balení potravin a nápojů i kosmetických výrobků.

 

Obalová legislativa v Itálii - 27.4.2022

Vzdělávací akce zaměřená na požadavky kladené obalovou environmentální legislativou. Seminář je zaměřen na aktuální situaci v Itálii. Co se děje a kam směřujeme? 

 

Obalový marketing - 5 denní 

Obaly jsou důležitou součástí marketingu a jejich vliv na prodej stoupá. Chcete porozumět obalové hantýrce a získat přehled rychle a na jednom místě? Jste v oboru noví a potřebujete informace snadno a rychle? Nebo jste v oboru už nějaký čas a chcete se dozvědět o nejnovějších trendech? Pro vás pro všechny je toto školení určené. 

 

Fixace - 12.5.2022, 3.6.2022

Nevhodný výběr, materiál, případně konstrukce fixace může způsobit nemalé finanční ztráty. Během školení o fixacích se dotkneme jak fixací na bázi papíru a lepenek, tak i z plastů. Přehled fixací bude prezentován s akcentem na vhodný výběr při různých typech balení. V průběhu prezentace se dotkneme problematiky jak standardních, tak i nestandardních fixačních prvků. Chybět nebudou vzorky ani videoukázky z výroby.

 

Balicí proces od A do Z - exkluzivně pro uživatele obalů - 14.6.2022

Jste z e-shopu? Zajímá vás celý proces balení? Chcete provést celým procesem balení? Projdeme úskalí jednotlivých fixací a celého procesu balení. A když nám pošlete své konkrétní problémy, tak Vám s nimi poradíme. 

 

Obalový zákon komplexně - 19.5.2022

Vzdělávací akce zaměřená na požadavky kladené obalovou environmentální legislativou. Seminář je zacílen ze­jména na aktuální situaci v Česku, v Německu a na Slovensku. Co se děje a kam směřujeme? 

 

 

Všechna školení a workshopy najdete na https://obalovaakademie.cz/konference-seminare.

 

Těšíme se na vás!