CS2015předáváníCS

Letos během jubilejního 10. ročníku největší středoevropské logistické konference SpeedCHAIN měl svoji premiéru i obalový program. V rámci předávání trofejí a certifikátů vítězům letošního ročníku prestižní středoevropské obalové soutěže OBAL ROKU a trofejí za nejlepší obalový design DESIGN TOUCH byla předána i Cena spotřebitele, kterou získal exponát Jogurt ve skle.

 

Cena spotřebitele

Pro sondu do řad spotřebitelů přizval OBALOVÝ INSTITUT SYBA, organizátor soutěží OBAL ROKU a DESIGN TOUCH, opět ke spolupráci s průzkumnou agenturou NMS Marketing Research. Tato prestižní průzkumná agentura nechává pomocí průzkumu spotřebitelů potvrdit z exponátů oceněných odbornou porotou nejlepší obal z úhlu spotřebitelů. S výsledky letošního průzkumu formou krátké prezentace přítomné seznámil Ondřej Veis, Cleint Servis Director  NMS Marketing Research. Ondřej Veis trofej v podobě skleněného valounu, dílo Luby Bakičové, předal zástupci výrobce oceněných sklenic Miroslavu Fridrichovskému, O-I Sales and Distribution, který je současně také autorem konstrukce sklenice.

obal chráníLBSpotřebitelé ocenili tradiční obalový materiál

Spojení skleněných obalů a zdravých potravin k sobě patří. Sklenice Laura 165 ml odpovídá požadavků jdoucím proti nadměrným obalům, neboť svým válcovým tvarem dovoluje spotřebitelům věrně posoudit nabízený objem jogurtu. Sklenici uzavírá twist-off plechové víčko, nosičem informací je samolepicí etiketa. Uvedením jogurtu ve skle firmou BOHEMILK navazujeme na úspěšný návrat mléka ve skle. Opočenský jogurt ve skle se vyrábí metodou zrání v obalu a je plněn do sklenice typu Laura o objemu 165 ml, což je ideální porce jogurtu, která se dá sníst bez odkládání zbytků. Jogurt ve skle je v současné době nabízen ve 4 příchutích : jahoda, čokoláda-višeň, borůvka-ostružina a broskev-meruňka.Autorem designu je společnost Bohemilk.