Bemis Company, Inc. patří ke globálním hráčům na světovém trhu s obaly. Na světě má 56 poboček s více než 16 000 zaměstnanci. K nejnovějším produktům tohoto giganta patří inovativní ultra průhledná folie, kterou lze uplatnit např. při výrobě stojacích sáčků. Vzhled folie však není jejím jediným benefitem. 

Technologie výroby, která byla uplatněna při výrobě nové folie Encore™ kombinuje excelentní čistotu vzhledu se snadnou recyklovatelností materiálu. Je tedy vhodná zvláště pro klientelu, která klade důraz na image produktu ve spojení s jeho celkovou udržitelností a dalšími environmentálními aspekty.

Nový typ PE folie

Encore™  je ultra čistá recyklovatelná folie vyrobena na bázi PE. Folie svým složením i technologií výroby splňuje podmínky, tak, aby mohla být recyklována prostřednictvím stávajících odběrových systémů Store2Recycle. I z hlediska mechanicko-fyzikálních vlastností nabízí technologie řadu dalších benefitů - nízký zákal, dobrá tuhost a vysoký lesk.

Stojací sáčky z nové folie

Folie Encore ™, která dopomáhá při dosahování cílů tolik potřebné udržitelnosti, je v současné době k dispozici již na trhu. Zvláště vhodná se ukazuje při výrobě stojacích sáčků  na čisticí prostředky, krmiva pro domácí zvířata, cukrovinky apod.