Pětidenní veletrh Achema byl hodnocen jako úspěšný jak z hlediska návštěvnosti, tak i z hlediska vystavovatelů. K nejúspěšnějším patřila společnost Coesia, jejíchž stánek navštívili návštěvníci z více než 50 zemí celého světa, aby se díky přítomnosti týmu odborníků a živých ukázek, seznámili s novinkami na trhu tohoto světového giganta.

 

Coesia, společnost se sídlem v Bologni v Itálii, je skupina 21 společností specializujících se na vysoce inovativní průmyslová a obalová řešení. Společnost patří i mezi lídry v oblasti pokročilých automatických strojů, obalových materiálů, či v řešení průmyslových procesů. Zároveň působí na trhu v široké škále odvětví, jako je letecký průmysl, keramika, farmacie, elektronika, zdravotnictví, automobilový průmysl, tabák, spotřební a luxusní zboží.

Na veletrhu 6 společností skupiny 

Na veletrhu Achema představilo své nejnovější inovace a služby pro zákazníky hned šest společností skupiny – FlexLink, GF, HAPA, MGS, Norden a Volpak. Inovace plně odpovídaly novým výzvám trhu, jako je rostoucí digitalizace operací či zavádění nových obchodních modelů, které se stále více zaměřují na udržitelná řešení.

Speciální část stánku - Coesia Shelf of Sustainable Solutions - byla i z těchto důvodů věnována výhradně správě udržitelných materiálů a ekologicky udržitelných obalů nabízených společnostmi Coesia především ve farmaceutickém sektoru.

Po ACHEMA  na Pack Expo 

Po úspěchu na tomto ročníku veletrhu Achema, již Coesia připravuje expozice pro americké Pack-Expo 2022 v Chicagu. Zde se bude svým portfoliem presentovat především prostřednistvím strojů a produktů navrženými pro zvýšení spolehlivosti a efektivity výrobních procesů ve třech oblastech Food & Beverage, Pharma & Personal Care a Cross Industry Automation. Kromě toho bude při této příležitosti spuštěn projekt Re-commerce, určený společnostem hledající automatická řešení pro online správu objednávek.