Aptar Beauty vyrobil různé typy uzávěrů, které odpovídají charakteristickému vzhledu řady Gaultier Divine. Zlatá barva obalů odpovídá luxusu vnímání značky.

 

Co může být božštější než být ženou? To říká Jean-Paul Gaultier o Gaultier Divine, tedy „božsky slunečnímu“ parfému, který oslavuje ženskou sílu a jedinečnost. Globální lídr v oblasti dávkovacích systémů Aptar Beauty podpořil tyto impozantní příběhy s DNA své značky. Řada Divine zahrnuje vůni, tělové mléko, sprchový gel, zkušební vzorky o objemu 1,5 ml a vzorník Scentouch.

 

Praktické i estetické

Dávkovač v konstrukci pumpičky Aptar Beauty VP4 SNI15 se svým sofistikovaným kovovým vzhledem dokonale vylepšuje Eau de Parfum Gaultier Divine, který je k dispozici v objemech 30 ml, 50 ml a 100 ml. Spolehlivá a ikonická pumpička VP4 poskytuje účinný, vysoce kvalitní sprej, který zvýrazňuje tuto velmi ženskou vůni. Dávkovače o objemu 50 ml a 100 ml mají šroubovací hrdlo, které umožňuje doplňování. Barva byla eloxována, aby odpovídala zlatému odstínu ikonického korzetu Jean-Paul Gaultier, který zdobí flakón. Horní část šroubovacího dávkovače je zdobena zlatým prstenem, který funguje jako zátka, či designově i jako šperk na krk navržený v nejčistším stylu Jean-Paul Gaultier. Při použití parfému je potřeba tuto dekoraci přirozeně sejmout. 

 

Kompatabilní design  s flakonem

Sprchový gel a tělové mléko Gaultier Divine 200 ml jsou kompatabilní s pumpičkou Aptar Beauty's Satine, která dávkuje produkt z 500 ml objemu. I zde je větší část barevnosti přizpůsobena zabarvení emblematického korzetu této řady.

Aptar Beauty také spolupracovala s Jean-Paul Gaultier na propagačních formátech řady, nabízela vůni Divine ve velikosti vzorku s pumpičkou Easy Spray a také nový objevný formát Scentouch® s patentovanou technologií iD SCENT. Ikonický tvar flakonu podtrhuje vzhled 100% papírových vzorků.