Společnost STI Group oslavila rekordní úspěch na letošním udílení cen POPAI UK & Ireland Awards v Londýně. Z deseti nominovaných displejů byly čtyři oceněny zlatou, tři stříbrnou a tři bronzovou medailí. Ocenění získaly koncepty napříč všemi kategoriemi – počínaje domácnost a zahrada, přes zdraví a krása až po cukrovinky.  Dalšími úspěchy jsou zlaté ocenění v kategorii Udržitelnost zdrojů a  dvě z celkových šesti cen "Display roku".

Porotu přesvědčila kreativita i všestrannost  
O přízeň odborné poroty bojovalo celkem 220 přihlášených projektů ze 70 společností.  Hodnotitelé ocenili především displeje, které jsou nejen kreativní, ale také osloví zákazníky, dokážou komunikovat hodnotu značky a mají měřitelný dopad na prodej. 

První zlatou medaili poroty získal velikonoční kamion Mondelez, porotou označený jako "extrémně dobře promyšlený a realizovaný koncept".

Druhé ocenění získal sprej Resolva v nadživotní velikosti vyrobený pro společnost Westland výhradně z vlnité lepenky. Zde porota ocenila zejména silný odkaz na značku a nápaditý design.  

Třetí zlaté ocenění získal pultový stojan pro Unilever, který byl porotou označen jako "opravdu inspirující se silnou vazbou na značku". Závodní vůz z kartonu, který je vybavený zadními světli s LED diodami přináší do místa prodeje skutečnou atmosféru závodů Formule 1.  

V kategorii Udržitelnost zdrojů byl zlatou medailí oceněn tray Maynards. Porota vyzdvihla zejména schopnost měnit vzhled displeje: základní konstrukce může být doplněna variabilními návleky a tím použita pro mnoho různých produktů. Tím se zvýší možnosti prezentace značky v maloobchodě, je zajištěna stálá prezence v místě prodeje a to vše s minimálním dopadem na životní prostředí.  
Získaná ocenění v různých zemích a napříč kategoriemi ukazuje, že STI Group je silným partnerem pro náročné zákazníky ve všech průmyslových odvětvích.