PJSpolečnost EKOBAL, přední dodavatel balicí techniky a materiálů, se opět zúčastní na veletrhu FachPack 2015, využije tyto prestižní akci k představení žhavých novinek. Společnost, která se v posledních letech čím dál tím více prosazuje na zahraničních trzích a svými technologickými řešeními oslovuje významné zákazníky nejen v Evropě. 

Totomatic logoROTOMATIC Logo

V Norimberku EKOBAL představí nové řešení ovinovacího zařízení, stroj ROTOMATIC Logo. Jde o nový a ryze český automatický stroj určený pro zařazení do dopravních tratí s možností aplikace potištěné fólie. Stroj je určen pro provozy s velmi vysokou kapacitou balení a vysokými nároky na automatizaci a obal. Zaručuje dokonalou fixaci zboží na paletě při minimální spotřebě fólie. Navíc  jeho speciálně vyvinuté předepínací zařízení, dovoluje aplikaci přidaného pruhu potištěné folie a otevírá tak široký prostor marketingové realizace.

 „Vývoj i výroba tohoto stroje probíhá výhradně v našem podniku. Zúročili jsme při vyvíjení i samotné výrobě zkušenosti z úspěšné modelové řady ovinovacích balicích strojů řady ROTOMATIC, jenž se staly součástí některých renomovaných světových výrobců potravin, nápojů, stavebních materiálů, a dalších komodit,“ řekl, Michal Dřevo generální ředitel společnosti EKOBAL.

WMSWMS EVIDENT

Společnost EKOBAL také představí poloautomatický ovinovací stroj WMS EVIDENT, jenž vychází z modelové řady WMS založené na stavebnicovém řešení. Provedení Evident je postaveno na technickém řešení, které se skládá z integrované váhy palet, jednoho až čtyř kusů fotoaparátu a ručního skeneru. Stroj umožňuje automatickou funkci vážení před a po zabalení palety; automatickou nebo ruční identifikaci palet; fotografování palety po zabalení ze všech stran. Veškerá data jsou zpracována integrovaným PC a následně uloženy dle identifikace palety do interní paměti nebo externího skladového systému.

EKOBAL zve na FachPack

Společnost EKOBAL vystaví  a bude předvádět  své stroje v hale 4A, stánek 630.