Veletrh FachPack 2016, který se uskuteční již příští týden, od úterý do čtvrka v německém Norimberku patří mezi přední evropské obalové veletrhy, letos s 1.565 vystavovateli. Odborné veřejnosti představí své produkty a služby i několik desítek českých firem. Nebude chybět ani Obalový institut Syba (6/415) s výběrem obalů oceněných v soutěži OBAL ROKU a také v soutěži DESIGN TOUCH  v posledních letech.

Vstupenky pro členy Syby

Díky dlouhodobé spolupráci s organizátorem akce NürnbergMesse Syba zajistila pro členy obalové asociace volné jednodenní vstupenky (jejichž hodnota je € 42,-). Navíc letos mohli členové Syby i svým obchodním partnerům tento benefit také zprostředkovat a tuto nabídku jim přeposlat. Nabídku využilo několik desítek pracovníků členů a jejich obchodních partnerů.

PackBox Forum

Krátké prezentace a diskusní skupiny pod vedením několika partnerů z průmyslu – letos nové umístění v hale 3, stánek 315.

Silná česká prezentace

Mezi předními obalovými firmami, které využívají moderní prostory tohoto výstaviště k prezentaci svých osvědčených produktů, ale zejména novinek, ani letos nebudou chybět čeští výrobci. Letos, podobně jako loni je jich téměř 40, což stvrzuje kvalitu veletrhu postavenou na kvalitních službách a zejména na kvalitním portfoliu i množství návštěvníků.