Již zítra otevře své brány norimberské výstaviště, aby se zde zahájil další ročník veletrhu Fachpack. Tento veletrh patří k nejvýznamnějším obalovým událostem středoevropského regionu. O jeho popularitě i u nás svědčí nejenom fakt rostoucího počtu českých návštěvníků, ale i každoroční nárůst našich vystavovatelů na tomto německém výstavišti.

Po tři dny (27. – 29. 9. 2016) budou na výstavišti v Norimberku presentovat obaly, technologie i související řešení výrobci a dodavatelé z nejrůznějších částí obalového procesního řetězce. Vedle samotných vystavovatelů na stáncích je připravena i řada atraktivních programů, speciálních expozic i praktických workshopů.

Shrnutí posledního ročníku

Od letošního ročníku se očekává již tradičně vysoká úspěšnost. Fachpack jen v loňském roce přilákal okolo 44 000 odborných návštěvníků, kteří přišli shlédnout expozice 1 565 vystavovatelů.

Snazší vyhledávání novinek

V letošním roce je avízováno, že na výstavní ploše se návštěvníci vedle tradičních a standardních řešení setkají s více než 500 novými produkty a inovacemi. Organizátoři veletrhu kvůli tomu vylepšili i rozcestník na svých stránkách, kde si velmi snadným způsobem může návštěvník dopředu vyvolat jen informace o právě presentovaných novinkách.

Digitalizace a automatizace

Velkým tématem bude i digitalizace a automatizace mnohých řešeních.Odborná veřejnost se bude moci setkat i s novými možnostmi smart tisku a chybět nebudou ani nová robotická řešení v logistice.