Společnost Leonardo technology s.r.o., působí na českém a slovenském trhu v oblasti automatizace průmyslového značení již více jak 14 let. Tým techniků Leonardo technology, který zabezpečuje veškeré požadavky průmyslového značení, identifikace, datamatrix kódu, RFID a vlastní výrobu spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny nebude v říjnu chybět ani na MSV v Brně.

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v hale E představí firma novinky z oblasti značení na všechny druhy materiálů a to hned ve dvou svých expozicích.  V expozici budou k vidění jak zavedené, tak i nové technologie z oblasti průmyslového značení a tisku.

Lasery Solaris

V první expozici budou k vidění novinky z oblasti vláknových / YAG, CO2, zelených a UV laserů Solaris. Laserové značící systémy Solaris vytvářejí vysoce kvalitní značení na materiály jako jsou papír, kartón, lepenka, fólie, plasty, dřevo, sklo, kov a spoustu jiných v průmyslu používaných materiálů. Solaris laserové systémy patří k nejmodernějším technologiím značení a vytváří velice levnou alternativou k inkjet systémům pracujících na technologii CIJ. 

Inkjet i termotransferový tisk

Oblast inkoustového značení bude zastoupena již legendárním inkjet Leibingerem. V expozici budou však k vidění i mnohé další technologie. Druhá expozice bude věnována spotřebním materiálům pro všechny termotransferové tiskárny (etikety, TTR pásky a originální tiskové hlavy).