Dnešním dnem máme za sebou novou zkušenost: duální seminář v rámci školení Certifikovaný obalový technik. Třetina frekventantů se účastnila osobně, dvě třetiny streamovalo prostřednictvím aplikace Zoom Meeting. Nebylo to špatné, ale nelze zastřít handicap streamujících: na vzorky obalových materiálů si nesáhli, nemohou mít hmatový prožitek rozdílu tuhosti rozmanitých konfigurací vlnitých lepenek.

Veletrh – byznys i univerzita

Podobně je to i s veletrhy: osobní kontakt, pravda nyní trochu riskantní, internetem nenahradíš. Proto jsem účastníkům dnešní akce z vlastní zkušenosti vřele doporučil navštěvovat specializované obalové veletrhy, FachPack zvláště. Nejbližší příležitost: konec září příštího roku.

Skvělá klientela

Norimberský veletržní areál je velmi dobře kompaktně koncipován, z naší země dostupná destinace dálnicí bez rekonstrukce a uzavírek. Skvělý organizační tým, profi návštěvníci. Co více si přát pro prezentaci svých výrobků a služeb?

NOVUMM i sleva

Čeští vystavovatelé mají kumulovanou výhodu. Jednak je akce podporována agenturou Czechtrade v rámci projektu NOVUMM z evropských fondů, jednak mohou získat slevu od organizátora při podání přihlášky na veletrh FachPack 2021 do 1. října letošního roku.

PROveletrhy pro české vystavovatele

Pro informace, dotazy i pomoc při přihlašování dotazů je českým vystavovatelům plně k dispozici výhradní zastoupení veletrhu FachPack v ČR, společnost PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy.cz, M 775 663 548.