I v době, kdy se po celém světě rozpíná nechtěný čínský koronavirus, mají firmy potřebu informovat se o novinkách v oboru, toho si je vědom i pořadatel největšího strojírenského veletrhu HANNOVER MESSE. Veletrh HANNOVER MESSE, který se koná za normálních okolností vždy v dubnu v Hannoveru, musel být zrušen, ale lidé samozřejmě chtějí získávat informace o nejnovějších technologických produktech a řešeních i nadále. To bylo podnětem pro vznik online platformy HANNOVER MESSE Digital Days.

  Novinky virtuálně

Virtuální platforma pro prezentaci světových novinek z oblasti průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií a vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství HANNOVER MESSE Digital Days slaví svou premiéru 14. a 15. července 2020.

 Konference

Tematicky pokrývají HANNOVER MESSE Digital Days obsahové zaměření veletrhu. Těžištěm konferenčního programu jsou Průmysl 4.0, umělá inteligence, 5G, smart energy a Logistika 4.0. Druhým obsahovým zaměřením jsou prezentace produktů a řešení jednotlivých vystavovatelů.

  Dvoudenní program

Tato dvoudenní digitální akce se bude věnovat aktuálnímu vývoji v oborech průmyslu, energie nebo logistiky a nabídne orientaci v době krize a po jejím konci. Na programu jsou keynotes z hospodářství, vědy i politiky. Chybět nebudou pódiové diskuse, live-chaty, networking a prezentace inovací. Detailní program zde

 Kontakt v Česku

Více informací a přihlášení na https://www.hannovermesse.de/en/news/digital-days/hannover-messe-digital-days.

 Pro další informace kontaktujte: Ing. Naděžda Lichte, PROveletrhy - Výhradní zastoupení Deutsche Messe AG, Hannover v ČR, info@poveletrhy.cz