síťfachpackUž za necelé tři týdny se setká obalová branže v Norimberku. V úterý 29. září se otevřou brány veletrhu FachPack 2015, který se na svém 36. ročníku ohlíží za svou grandiózní minulostí: To, co začalo roku 1979 s 80 vystavovateli a zhruba 2 tisíci návštěvníky, se už dávno stalo jedním z předních evropských veletrhů zaměřených na obaly.

sudPočet vystavovatelů předčil očekávání

Na letošním ročníku prezentuje své novinky rekordních 1549 vystavovatelů v 11 plně obsazených výstavních halách. Představeny budou inovace napříč celým procesním řetězcem balení: obaly, balicí technika, zušlechťování obalových materiálů a obalová logistika.

maxiblistrMarking&Labelling

Hlavní téma letošního ročníku je „Označování a etiketování“.

Zájezd jednodenní s e-vstupenkou

Zažijte i vy veletrh FachPack od 29. září do 1. října v Norimberku. Pro zájemce z České republiky pořádá oficiální zastoupení veletrhu FachPack v úterý 29.9.2015 jednodenní zájezd, odjezd je plánován na 6.00 hod. z Prahy a návrat tentýž den kolem 22.00 hodiny. Cena zájezdu včetně vstupenky činí 1.755,- Kč. Těm, kteří využijí vlastní dopravu, doporučujeme zajistit si vstupenku již v fanucpředprodeji. Vstupenky se vystavují elektronicky a zasílají emailem. S elektronickou vstupenkou již neprovádí na místě žádná registraci a jde se přímo ke vstupním turniketům. Pro objednávkový formulář jak na vstupenky, tak na zájezd navštivte webových stránky: www.proveletrhy.cz

 

Fotografie: NürnbergMesse