Je tu další ročník odborného veletrhu obalů a obalových technologií FACHPACK, který se uskuteční 27. - 29. září 2022 na výstavišti v Norimberku.

 

Všechno jako dříve, v tradičním termínu, na živo a osobně. Odborníci z obalového průmyslu se shodují na tom, že návštěva veletrhu FACHPACK je pro ně téměř povinností. Ve třech veletržních dnech je ve výstavních halách představena ucelená nabídka obalářského průmyslu. Zhruba třetina vystavovatelů nabízí novinky v segmentech obalových materiálů a obalových prostředků. Další třetinu představují dodavatelé obalové techniky a mezi další představené segmenty patří např. zušlechťování obalů a interní logistika.

 

Letos se pořadatel zaměřuje na aktuální vlivy v obalovém průmyslu a pod motem „Transition in Packaging“ diskutuje témata: udržitelnost, digitalizaci, e-obchod, stejně jako změnu chování zákazníků.

 

Den své návštěvy můžete přizpůsobit tématu, které vás nejvíce zajímá.

·        Úterý, 27.9. bude zasvěceno tématu „Market Experience and Expectations“,

·        středa, 28.9. bude věnována udržitelnosti “Packaging digital & smart”

·        a čtvrtek, 29.9. designu „Packaging digital & smart“

 

Zajímají vás všechna uvedená témata? Tak si vystavte permanentní vstupenku, která vám umožní vstup na celou dobu trvání veletrhu FACHPACK.

 

Vstupenku na veletrh si zajistíte zdarma registrací e-kódu FP22CZ na webové stránce pořadatele www.fachpack.de/en/visitors/tickets/voucher. Vstupenka platí také pro paralelně probíhající veletrh technologií zpracování sypkých materiálů POWTECH. Využijte synergií těchto specializovaných akcí a zavítejte poslední zářijový týden do Norimberku, kde na Vás čekají novinky 1600 vystavovatelů. Bližší informace k oběma veletrhům a bohatému doprovodnému programu naleznete na www.fachpack.de a www.powtech.de.

 

V případě dotazů kontaktujte zastoupení pořadatele v ČR, spol. PROveletrhy, info@proveletrhy.cz