Za inovativní přínos obdržela společnost Ball Corporation prestižní ocenění od Asociace britských výrobců aerosolů (British Aerosol Manufacturers' Association  - BAMA). Aerosolový obal na značku Fa se vedle líbivého korporátního designu vyznačuje především progresivní technologií výroby, která umožňuje při výrobě použít menší množství materiálu.

Princip aerosolových dóz vyvinul E. Rothem již v roce 1929, a i když jejich masovější rozšíření během 2. světové války bylo spíše v oblasti armády („Bomby na štěnice“), dnes jsou tyto obaly velice často spjaty s kosmetikou, parfumérií a drogerií. Tak je tomu i u vítězného obalu.

Ball jde cestou einviromentálnosti

Společnost Ball patří k předním hráčům na poli kovových, především hliníkových obalů (aerosolové obaly, nápojové plechovky, dózy apod.). Již v roce 2012 se společnost vydala cestou nových obalů ReAl™, u kterých docházelo k úspoře materiálu díky menší tloušťce stěn.

Nižší uhlíková stopa

Vítězný obal na pánský deodorant Fa zapadá svým zdařilým designem s excelentním potiskem do řady těchto produktů. Hlavním přínosem je však především další úspora materiálu – současný typ plechovky je o 10% lehčí než srovnatelné standardy.