Společnost DS Smith Plastics Injection Moulded Products se pravidelně úspěšně účastní veletrhu BrauBeviale. Loni zde představila řadu novinek, mezi nimi i přepravky Fillbee a Giftbee.

  Fillbee

V podstatě se jedná o plastový opakovaně použitelný multipack pro 6 lahví piva. Svými rozměry a konstrukcí splňuje požadavky na uplatnění v běžně zavedeném logistickém system lahvového piva v přepravkách, jak je patrné z obrázku.

 

 

 

Giftbee

Giftbee je možnost elektronického obchodování pro Fillbee.

"Marketingová síla Giftbee zasáhne nové výšky, protože tento uzavíratelný box může být namontován na kole, aby pojal pivo ve Fillbee (nebo cokoli jiného) a jezdil po městě se šťastným spotřebitelem a značkovým velvyslancem," říká Paul Baeyens, generální ředitel společnosti DS Smith Plastics. „Mezi lidmi, kteří milují cyklistiku a kteří milují opravdu skvělé pivo, dochází k obrovskému překrývání - také bývají mladší, žijí ve městech a starají se o udržitelnost. Tito zákazníci budou mít rádi skutečnost, že toto není další hnědá krabice, ale něco krásného a užitečného, ​​které si budou moci užít pro nadcházející roky.

Giftbee může být plně označen velkými etiketami IML nebo reliéfními značkami, což je ideální pro důležité marketingové akce, jako je uvedení produktu na trh nebo přilákání k určité událostí.