Společnost Virospack stojí za vývojem a výrobou kapátka pro růžový flakon, který od loňského podzimu používá společnost Estée Lauder v rámci své limitované edice, kterou zároveň využívá v rámci kampaně na podporu proti rakovině prsu.

 

 Exkluzivní nejprodávanější Advanced Night Repair v růžové lahvičce z limitované edice, vyrobené na podporu kampaně společnosti Estée Lauder proti rakovině prsu, v říjnu 2023, pomáhá zvyšovat povědomí a podporovat život zachraňující výzkum a lékařské služby v boji proti rakovině prsu. Společensky prospěšné kampani napomáhá i kapátko vyrobený společností Virospack.

 

Kouzlo detailu

Společnost Virospack přispěla k projektu přizpůsobením materiálu baňky kapátka tak, aby přesně odpovídal růžovému barevnému tónu skleněné lahvičky. Sjednocení barev vedlo k působivějšímu výsledku celého projektu, který přilákal více pozornosti spotřebitelů k produktu a tím i k podpoře důležité věci.

 

Estée Lauder proti stárnutí

Víceúčelové složení séra řeší viditelné známky stárnutí pleti pomocí směsi účinných složek ve spojenís technologií. Ošetření, které obsahuje exkluzivní Tripeptid-32 od Estée Lauder, vyhlazuje a zpevňuje vzhled pleti a zároveň chrání před vnějšími agresory, které mohou přispívat k předčasnému stárnutí pleti. Sérum s hydratačními vlastnostmi kyseliny hyaluronové podporuje projasněný, zářivý vzhled a je vhodný pro všechny typy pleti.