Netradiční design na obaly pro kosmetické produkty vyvinula a vyrobila společnost UKPACK. Vzduchově bariérově utěsněné obaly na krémy jsou v atypickém provedení o čtvercovém průřezu. Designově se jedná o, v tomto sortimentu, velmi výrazný počin ve stylu techno.

Společnost ZHEJIANG UKPACK PACKAGING CO,.LTD začala vyrábět obaly pro kosmetický, potravinářský a farmaceutický průmysl.  Od počátku se věnovala i vlastnímu výzkumu a vývoji.  V současné době disponuje více než 20 patenty.  

UKC70 se představují

Nové obaly jsou určeny pro kosmetický sektor. Mají zajímavý čtvercový tvar, ve kterém je vlastní produkt (obal je určen především na  pleťové krémy, balzámy na obličej, čisticí prostředky, pleťové vody atd.) umístěn v klasickém oválu.

Rotace vnitřního obalu umožňuje opětovné naplnění   

Obaly z PP jsou určeny pro opětovné plnění a  splňují požadavky na moderní ekologické balení. Vlastní obal na krémy apod. má spodní otáčením a  je vyměnitelná. Design jako celek poskytne uživateli pohodlnější, ekonomičtější a udržitelnější zážitek.  Obaly jsou vhodné na hmotnosti 50g a výroba je výhodně ekonomická od 10 000 ks.