Soutěž WorldStar Packaging zacílená na obalová řešení stále roste a stává se prestižnější po celém světě. Každým rokem se vyhlašují vítězové zatím 10ti kategorií a také další speciální ceny poroty. Některá řešení jsou vysoce funkční a designově působivá, v mnoha případech se jedná o netradiční, nebo přímo revoluční nápad. Metu nejvyšší získal v loňském roce Grafobal s obalem na čaje Mistral finest organic, který umožní běžnou aktivitu, vykonávanou denně pozvednout na slavnostní událost a dodat nádech výjimečnosti. Skleněnou trofej a ocenění z rukou prezidenta WPO Thomase L Schneidera převzali zástupci společnosti Grafobal a.s. – Ing. Igor Hanzalík (ředitel martketingu a obchodu) a Ing. Marián Kožíšek, MBA (generální ředitel).

Obal na čaje svou konstrukcí, grafikou a provedením skvěle ladí s přívlastky uvedenými v emblému těchto Grand Selection čajů - "Purity, Harmony, Relaxation".

SYBA se přidává k velké gratulaci, protože obaly Gragobalu se dokázaly opět prosadit mezi 250ti nejlepšími obalovými řešeními v soutěži WorldStar Packaging. V soutěží, která každoročně oceňuje zajímavá obalová řešní v zemích celého světa. V soutěži, na kterou můžete u nás nominovat pouze účastí v jediné certifikované soutěži obalových řešení OBAL ROKU a DESIGN TOUCH.