Společnost Lecta vydává pravidelně excelentně natištěné obrazy na kvalitních papírech, které dodává svým zákazníkům, kteří si o této kvalitě mohou tedy hned utvořit svůj vlastní „obrázek“. Nejinak je tomu i letos. Na přelomu říjen listopad společnost vydala svou nejnovější akvizici, nazvanou „Vertical“.

Lecta patří k významným evropským výrobcům a distributorům speciálních papírů. Všechny výrobní závody společnosti jsou certifikovány environmentálními standardy v rámci ISO 14001 a EMAS. V současnosti u všech závodů proběhl úspěšně i audit na ISO 50001 (energetická účinnost), ISO 9001 (kvalita) a OHSAS 18001 (bezpečnost a ochrana zdraví při práci). 

„Vertical“ jako výzva

"Vertical" je nejnovější edice konceptuální tvůrčí výzvy, kterou Lecta každoročně upozorňuje na kvalitu svých materiálů a jejich vhodnost pro vysoce kvalitní a přitome i vysoce náročný tisk. Letošní kniha obsahuje řadu pozoruhodných snímků pořízených vertikálně z různých perspektiv a vzdáleností.

Novinka v protfoliu

„Vertical“ byl vytištěn na třech různých prémiových typech publikačních papírů společnosti Lecta: Condat matt Périgord, GardaMatt Ultra a nově nabízeném produktu GardaPremium Natural. Všechny se vyznačují excelentním tiskem bez ohledu na výběr papíru.

 

Podrobné informace (včetně možnosti objednání knihy) o sortimentu papírů Lecta s povrchem a povlakem naleznete na adrese společnosti nebo zde.