NIVEA patří mezi značky, kterým lidé na světě nejvíce důvěřují a na trhu je již více než 100 let. U významné značky je důležitý i design obalu, který v rámci inovací se musí redisignovat stále v souladu s původním corporate identity. Nivea Hand Care svými novými obaly, které získaly letos řadu prestižních ocenění, splňuje všechny požadavky významného brandu.

Vedle krémů vyrábí Nivea řadu dalších produktů určených pro péči o pokožku i vlasy. Nová produktová řada Nivea Hand Care splňuje všechny požadavky spotřebitele nejenom, co do kvality produktu, ale i designu.

RedDot ocenění Nivee nechybí

Nivea Hand Care získala jen letos již řadu ocenění na mezinárodním kolbišti. Mezi ně patří i Red Dot Design Award ( kategorie Communication Design) či národní německá obalová cena German Packaging Prize.

Řada, která obsahuje 5 variant ve 4 odlišných barvách, je vhodná pro širokou cílovou skupinu klientů. Produkty obsahují mandlový olej, bambusové máslo, mořské minerály či dexpanthenol.

Čistota designu

Nový typ technického ergonomického designu uzávěru vyrobila společnost Weener Plastics (WP). Multifunkční dávkovací uzávěr vyrobený procesem vstřikování je zcela v souladu se specifikacemi, které navrhla designová společnosti Beiersdorf. Uzávěr je funkční, pohodlný, spolehlivý ale přitom i velmi atraktivní. Celkově působí design obalu s uzávěrem velmi kompaktním dojmem harmonického balení s jemnými křivkami.