Společnost Linx Printing Technologies je známý pojem ve světě průmyslového značení, kde patří k hlavním leaderům na trhu. S jejich výrobky se hojně setkáváme v řadě průmyslových odvětví i v ČR. V současnosti společnost rozšířila svá zastoupení i o nového distributora pro Lotyšsko a Litvu, kde bude produkty firmy nabízet Kemek Engineering UAB.

Kemek Engineering UAB je specialistou na průmyslovou automatizaci a na pobaltském trhu působí již více než 25 let. Spoklečnost na trhu nabízí různá řešení z hlediska vážení, inspekce i etiketovacích systémů. Produkty od Linx Printing Technologies rozšiřuje tato firma své portfolio i o kontinuální (CIJ) a termální ink jet, laserové tiskárny, termotransferové tiskárny atd.

Kemek je správná volba

Společnost Kemek byla jako distributor vybrána díky svému vysoce profesionalizovanému přístupu, pozitivním referencím a tradici, kterou na trhu má. Jak konstatoval Chris Pick, obchodní ředitel Linx Printing Technologies, pro společnost bude tento distributor představovat maximální rozšíření produkce firmy na východoevropských trzích.

Bude Linx CJ400 vlajkovou lodí trhu?

Velký zájem se v pobaltských republikách očekává především o bezkontaktní kontinuální ink jet tiskárnu Linx CJ400 , která vyniká svými vlastnostmi nad jiné ve své třídě. Kontinuální ink jet tiskárna Linx CJ400 je radikálně jiná tiskárna než ostatní typy. Jednoduchá pro použití, lehká pro přenášení, rychlá pro nastavení a tisk. Tiskne datum, čas, čísla, kódy a jiná data na porézní i neporézní materiály až do 3 řádků. Používá ink jet technologii, kdy se označuje pohybující se produkt bez potřeby kontaktu s možností rychlé změny tisknutého kódu bez složitého nastavování.