Grafický design obalů ze studijní skupiny Litegra (část SŠ a MŠ o.p.s., Litoměřice) srdečně zve všechny milovníky obalových materiálů z řad odborné i laické veřejnosti na originální módní přehlídku, kde všechny šaty jsou zhotoveny jen z obalových a odpadních materiálů. Přehlídka se bude konat 9.3. v Kině Máj v Litoměřicích.

 

Modní přehlídka z obalových materiálů není první přehlídkou, kterou tato škola realizovala, tradici přehlídek však v posledních dvou letech přerušil COVID. Změnou je, že přehlídka se po několika letech, kdy se konala na Hradě v Litoměřicích, přesunula do kina. Vítáni jsou nejenom všichni, které zajímá grafický design obalů a rádi by se o tomto oboru dozvěděli více, ale i ti, kteří se chtějí přesvědčit, co vše za modní kreace lze vyrobit z obalových materiálů.

 

50 originálních modelů z obalových materiálů!

Módní přehlídka se uskuteční ve středu 9. března 2022 od 16:00 hodin v Kině Máj v Litoměřicích a budou se na ní předvádět modely výhradně z obalových materiálů. Letošní ročník již avizoval, že se na podiu vystřídá téměř 50 modelek a modelů! Současně bude v prostorách probíhat také vernisáž prací žáků oboru grafický design obalů. Vstupné na přehlídku je dobrovolné, žáci však uvítají jakoukoli finanční podporu, neboť v případě vybrané částky budou sami rozhodovat o investici do vybavení školy.