Podzim je v Evropě obvykle ve znamení veletrhů, a nejinak je tomu I na americkém kontinentu. V polovině října (15. – 17.10) bude v Chicagu probíhat další ročník veletrhu Pack Expo, kde se I letos bude presentovat celá řada firem, mezi nimi nebude chybět ani Agr International, Inc., která zde bude presentovat několik novinek zajímavých především pro oblast quality management.

Na Pack Expo bude společnost Agr International, Inc. představovat především svůj nejnovější vývoj z oblasti řízení výroby a kvality plastových a skleněných obalů.

Systém správy ve třech krocích

Na letošním ročníku amerického veletrhu Agr International představí systém správy plnicích strojů pod názvem Agr Process Pilot®. Systém je navržen tak, aby zjednodušil výrobu PET lahví ve třech jednoduchých krocích: 1. Měření; 2. Kontrola;3.Optimalizace.

Měření vyfukovaného PET I skleněných láhví

Nejnovější verze systému Process Pilot nabízí rozšířenou schopnost měření - pro přesné měření tloušťky materiálu až 0,001 palce (0,025 mm). Technologie umožňuje výrobcům vyrábět materiálově úspornější láhve s tenšími bočními stěnami, při zachování požadovaných vlastností kvality a výkonu.

Výrobcům skleněných obalů bude společnost Agr představovat nejnovější vývoj v oblasti přesného měření rozměrů, tloušťky, či případných nátěrů. Technologie může být použita v laboratoři nebo na podlaze  u zařízení, aby výrobci pomohla zajistit vysoce kvalitní výrobu obalů..