Společnost M&H Plastics, která je součástí RPC Group uvedla letos na podzim další typ nového designu s rozprašovacím uzávěrem. Tentokrát se jedná o plastový typ funkčního obalu s estetickými prvky na repelent PROTECT™, který se používá především na ochranu proti komárům. Zvláště u uzávěru spotřebitel ocení precisnost práce dotažené do konce.

RPC Group Plc patří k hlavním globálním hráčům, které zpracovávají polymery. V současnosti společnost zaměstnává 15 000 lidí a vlastní 91 výrobních závodů ve 24 zemích světa. Větší část výroby sice tvoří obaly, ale společnost i tvoří a vyvíjí plastové díly pro automotiv, elektrotechniku a další oblasti průmyslu.

Nový produkt v novém obalu

PROTECT ™ je nový typ repelentu, který eliminuje u spotřebitele jakákoli případná alergická rizika. Výrobek je bez obsahu DEET, aniž by byla snížena jeho účinnost. Produkt je nabízen ve dvou variantách jako klasický organický repelent a jako repelent s hydratačním účinkem. Pro společnost M&H Plastics představoval produkt výzvu k vývoji nového obalu

Výsledek se povedl

Stylové PET láhve s rozprašovačem byly vyvinuty na základě spolupráce výrobce produktu a obalu. Díky odbornému poradenství byl vhodně u obalu zvolen styl, velikost, barva a především uzávěr, který přesně koresponduje s představou výrobce.