Společnost Quadpack je známá zvláště ve spojení s výrobou obalů prokosmetický průmysl. S produkty společnosti se lze setkávat nejenom u značek nejrůznějších globálních i národních výrobců, ale inovativní počiny budí zájem i na mezinárodních veletrzích. K nejnovějším a přitom velice netradičním designům patří kosmetická řada dřevěných obalů.

Pří vývoji dřevěného obalu (nebo spíše přebalu) na spreje se společnost inspirovala nejnovějšími trendy v architektuře, interiérovém designu,  umění a módy. Výsledek určitě svým nevšedním tvarem ve spojení s dřevěným materiálem oči respondenta přitáhne.

V hlavní roli přísná geometrie

Nová řada obalů se vyznačuje velice trendy jedinečným geometrickým designem. Spotřebitel ocení nejenom vzhled obalu, ale může ve vnímání obalu zapojit i další smysl – hmat. Pro hmatový prožitek je opracovaná struktura dřeva neocenitelná.

Dřevo – udržitelný materiál

Řešení, které je nabízeno pod názvem The Wooden Purse Spray, je šetrné k životnímu prostředí a je zvláště vhodné pro používání parfémů na cestách. Balení obsahuje standardní skleněné flakony uzavřené v krásném plášti ze dřeva. Obaly jsou vyráběny v továrně Technotraf (Quadpack Group) ve Španělsku. Jako dřevěné varianty jsou používány nejčastěji materiály jako javor či buk.