WSP Spolem Kielce, jeden z předních polských výrobců majonézou, uvedl na trh nové typy dochucovacích omáček v plastových spotřebitelských dózách ergonomického tvaru i uživatelsky velmi přátelského otevírání. Vizuálně působivé obaly na novou řadu produktů jsou od společnosti RPC Promens (RPC Group).

Nové omáčky se inspirovaly tradičními recepturami i novými příchutěmi (česneková, americká, hamburgerová). Vyznačují se charakteristickou vůní, vysokou kvalitou i výbornou chutí. Benefitem je, že neobsahují konzervační látky.

Návaznost na úspěšnou tradici

Design má ambice navázat na v loňském roce představenou podobně úspěšnou řadu produktů. Tehdejší debut majonézy, kečupu a hořčice byl plněn do obalů o objemech 520ml, nyní společnost zvolila objemově menší obaly (350ml).

Obal prodlužuje životnost

Z hlediska zacházení velice pohodlné láhve jsou vysoce hygienické. Díky vícevrstvému složení plastu (PP / EVOH / PP) a konstrukci obalu, dochází k eliminaci pronikání kyslíku a tím k prodloužení trvanlivosti produktu. Konstrukce vyprázdňovacího uzávěru umožňuje snadné dávkování pro maximální pohodlí pro spotřebitele.