Uzávěrka registrace do letošního ročníku otevřené národní soutěže OBAL ROKU  je za námi. Řada exponátů byla doručena s přihláškou, jiné postupně přichází, na poslední chvíli budou dopraveny zejména rozměrné obaly uřčené pro automotive či obaly přepravní. Desítky exponátů čekají na posouzení porotců. Součástí projektu je i After-judging party, neformální vyhlášení výsledků. Jedná se završení druhého hodnotícího dne.

Vstup po registraci volný

After-party je určena pro porotu, přihlašovatele, mediální a VIP partnery, ostatní přátele obalů a soutěže OBAL ROKU. Je skvělou příležitostí pro prohlédnutí si všech přihlášených obalů i pro setkání s odbornou porotou. Její součástí je také neformální vyhlášení vítězných obalů.

Kdy, kde, jak a v čem

Na party budou obaly, nefomální setkání, maso na grilu i zmrzlina. Spousta parkovacích míst, klimatizace a krytá terasa k tomu. After-party proběhne po druhém dni hodnocení odbornou porotou dne 27. srpna 2020 v 18:30. Letos možná poslední příležitost setkat se bes roušek.

Místo: Konferenční sál na Středním odborném učilišti Gastronomie a Podnikání v Praze 9; Za černým mostem 3/362, 198 00 Praha 9-Hloubětín.

Oblečení: Neformální.

Registrace nutná

Na afterparty jste srdečně zváni (vstup volný), je však nutná registrace: https://obalroku.cz/after-judging-party. Nezapomeňte, už jen do pátku 21. srpna 2020 přijímá organizátor registrace na letošní After-judging party.