Automatizace s rozumem
je tématem letošního ročníku konference ObalTrend, která se bude konat ve dnech 27. - 28. dubna 2017 v Mikulově.  Automatizace s rozumem reflektuje nejnovější změny a trendy, k nimž v současnosti v odvětví balení výrobků a automatizace obecně dochází. Stroje a zařízení získávají stále dokonalejší funkce a schopnosti, ale chybí jim opravdový rozum.

  Dvoudenní konference

Během dvou konferenčních dnů se tak účastníci dozvědí formou přednášek a prezentací, jak racionálně uchopit bezpečnou fixaci paletových jednotek, efektivně značit a účinně kontrolovat kvalitu výrobků. Stranou nezůstane ani flexibilní řízení linek, strojové vidění a další. To vše od českých a zahraničních odborníků dlouhodobě působících v tomto průmyslovém oboru.

Špatné rozhodnutí může udělat pouze člověk, nikoliv stroj

Cílem konference je přinést účastníkům praktické informace, díky kterým budou moci zlepšovat a inovovat výrobní procesy, tvořit úspory a využívat synergie ve svých výrobních závodech. Nadstavbou konference je doprovodný program, během kterého si návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet na vlastní oči virtuální realitu a prohlédnout balicí technologie v showroomech všech pořadatelských firem.

Ani mušketýři nebyli jenom tři

Pořadatelé konference - společnosti BOTTLING PRINTING, Alvey Manex a EKOBAL – spolu s odbornými partnery, chtějí prostřednictvím této konference sdílet své dlouholeté zkušenosti a seznámit širší veřejnost s aktuálními trendy dynamicky se vyvíjejícího oboru automatizace v obalovém průmyslu. Celá akce je připravována ve spolupráci s OBALOVÝM INSTITUTEM SYBA, společnostmi AXIMA a Veletrhy Brno i dalšími odbornými partnery. Hlavním mediálním partnerem je magazín Packaging Herald.

Registrace otevřena

Další informace i registrační formulář na konferenci jsou k dispozici na webových stránkách: www.obaltrend.eu.