Společnost Rafesa se rozhodla rozšířit své nabídkové portfolio o novou kolekci dřevěných uzávěrů, které jsou určeny především na flakony v parfumérii. Dřevěné uzávěry tvoří vhodnou alternativu k uzávěrům, pro flakony, z tradičnějších materiálů. Všechny nově nabízené závěry byly vyvinuty v souladu s PEFC certifikátem. 

Společnost Rafesa se hned od počátku svého vzniku, v roce 1982, soustředila na obaly pro kosmetiku, drogérii a farmacii. S těmito odvětvími má velké zkušenosti a proto si je i firma vědoma, že producenti zvláště tohoto sortimentu hledají další možnosti, jak se na konkurenčně širokém trhu odlišit a pozitivně zaujmout zákazníka.

Nová řada dřevěných uzávěrů

Nová řada dřevěných uzávěrů je použitelná pro širokou řadu parfumérských produktů. Dřevo, ve spojení s transparentním sklem nabízí klientovi i vizuálně estetickou novou kvalitu. Navíc lze dřevěné uzávěry zařadit mezi enviromentálně přátelské výrobky, jejichž udržitelnost je garantována PEFC certifikátem.

Dřevo je příjemné na pohled i dotek

Dřevěný uzávěr produkt posouvá oproti uzávěrům z kovu čin plastu do úplně jiné roviny. Oproti kovovým či platovým uzávěrům je vnímán jako netradiční, ale prémiový počin. Dřevo navíc zákazníka při rozhodování láká i k zapojení dalšího smyslu – hmatu.