Ceremoniál předání cen OBAL ROKU a DESIGN TOUCH se uskuteční dne 4.11.2015 v historických prostorách Břevnovského kláštera a stane se nedílnou součástí jubilejního 10. Ročníku mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN 2015 – unikátního setkání logistických osobností, kterého se v loňském roce zúčastnilo 635 účastníků ze 14 zemí světa.
Pro partnery SYBA tak vzniká možnost zúčastnit se této jedinečné akce po celý konferenční den od 9.00 do 22.30 hodin, zaregistrovat se ve webové aplikaci konference SpeedCHAIN 2015 a mít tak následně možnost sjednat si schůzky, naplánovat si svůj program a dozvědět se aktuální informace z jednotlivých dílčích oborů v rámci celého zásobovacího řetězce.

Dopolední program bude společný pro všechny účastníky, po obědě se rozdělí do čtyř paralelně probíhajících sekcí, ze kterých je možno podle potřeby a zájmu samostatně vybírat. V podvečer je pro všechny připraven Logistický HYDEPARK – řízené rozhovory s významnými osobnostmi české logistiky.

Vznikne tak dostatečný prostor pro prezentace nejnovějších trendů v obalovém průmyslu v rámci samostatné sekce s následným slavnostním předáním cen Obal roku a Design Touch v prostorách  Salla Terrena.  Hlavní ceny budou předány v průběhu slavnostního večera V.I.P. Logistic Rendezvous společně s tradičně udílenou prestižní cenou pro logistickou osobnost roku GRYF 2015 Supply Chain Award. Tento večer tak pro všechny představuje ideální příležitost pro navázání cenných kontaktů s více než 600 odborníky v oboru logistiky v neformální atmosféře. Během večera bude k dispozici živá hudba, společenský program, bohatý raut, koktejlový bar a proběhne slosování vstupenek o hodnotné ceny – vše v unikátních historických prostorách.

Ohlasy a reference 2014 zde.