Společnost Innovia Films uvedla na trh nový typ  BOPP materiálu typu FACESTOCK s brilantním bílým leskem, který splňuje  veškeré požadavky EU na food contact. Nový material je určen především na výrobu samolepících etiket.

Patentovaná povrchová technologie na samolepící etiketě

Společnost Innovia Films aplikovala možnosti své vlastní povrchové technologie na  BOPP, který se navíc vyznačuje i výbornou potiskovatelností.  Folie, s vrchní vrstvou Rayoface™ AQBSA, je navržena pro aplikace etiket citlivých na tlak (PSL), má tloušťku 58 mikronů, potisknutelnou vrchní vrstvu a na zadní straně je povrch opatřený samolepícím povrchem.

Food contact i brilantní potisk

AQBSA je vhodná pro použití v segmentu etiket především v oblasti etiketování produktů pro domácnost a osobní péči, potraviny a nápoje a další sektory spotřebního baleného zboží. S extrémně vysokou opacitou 91 % poskytuje Rayoface™ AQBSA zářivě bílý povrch a splňuje požadavky EU pro styk s potravinami.

Vylepšená technologie Innovia Films znamená, že AQBSA poskytuje off-pressový tisk etiket s adhezí inkoustu, což material předurčuje i všude tam, kde je akcent jak na zvýšené hygienické požadavky, tak na bezchybný tisk i náročnější grafiky.