Mezinárodní veletrh Interpack se blíží a přináší s sebou množství překvapení. Jedním z vrcholů veletrhu bude slavnostní událost WorldStar Gala, na které budou předána prestižní ocenění za nejlepší obalová řešení. Tato událost se bude konat v sobotu 7. května 2022 v Kongresovém centru v Düsseldorfu.

WorldStar Awards jsou jedním z nejprestižnějších ocenění v oblasti obalového průmyslu. Vítězné projekty jsou vybírány na základě kritérií, jako je například inovace, ekologičnost a uživatelská přívětivost. Ocenění získávají výrobci, kteří předvedou nejlepší obalová řešení v celosvětovém měřítku.

Na WorldStar Galavečeru se setkají vedoucí představitelé z celého světa, aby oslavili nejlepší projekty a uznali vynikající práci obalových odborníků. Tento rok se mezi vítěznými projekty očekává vysoká účast českých a slovenských obalářů, kteří se umístili s několika projekty v různých kategoriích.

Mezinárodní veletrh Interpack je jedním z nejvýznamnějších setkání v obalovém průmyslu. Tuto událost nevynechají ani ti nejnáročnější odborníci, kteří se sem sjíždějí ze všech koutů světa, aby se setkali s kolegy, zákazníky a dodavateli a představili nejnovější trendy a technologie.

Celá řada českých a slovenských firem se na Interpacku představí s vlastními expozicemi. Mezi nimi budou například společnosti Chemosvit Folie, Deufol, Packit CZ nebo Klingerka. Tyto firmy se specializují na různé obalové materiály a technologie, a proto můžeme očekávat, že jejich stánky budou plné zajímavých produktů a inovativních řešení.

Kromě toho se na veletrhu budou konat také řady seminářů, workshopů a přednášek, na kterých se budou představovat nejnovější trendy a technologie v oblasti obalů. Tato setkání jsou ideální pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o vývoji v oboru a diskutovat s dalšími odborníky.

Mezinárodní veletrh Interpack je tedy nejen o slavnostním předávání ocenění, ale také o představení nejnovějších obalových řešení a možnostech setkání s významnými představiteli oboru. Pokud se zajímáte o obalový průmysl a chcete být v obraze, určitě neváhejte navštívit Interpack.