Sidel je nejenom synonymem pro vysokou kvalitu nápojových linek, ale i patří i ke špičce v oblasti poradenství a servisu.  Současnou novinkou podpory pro zákazníky je i vlastní kontaktní poradenství pro bezproblémový přechod na recyklovaný PET.

 

Sidel uvedením své nabídky „RePETable™.“ nabízí klientům své odborné znalosti v oblasti recyklovaného PET (rPET).  Toto jedinečné portfolio služeb je navrženo tak, aby pomohlo obalovému průmyslu při efektivním přechodu na výrobu rPET lahví a zároveň nabídlo podporu pro zlepšení cirkulace primárních obalů.

 

Ambice RePETable

Sidel si klade za cíl usnadnit hladký a efektivní přechod trhu na recyklovaný PET zřízením „beze strachu“, čemuž by nabídka RePETableTM měla významnou měrou přispět. Tato servisní řešení umožní zákazníkům zavést až 100 % rPET bez dopadu na kvalitu i výkon výroby lahví. Sidel může také nabídnout podporu průmyslu při vývoji inovativních a udržitelnějších primárních obalových materiálů, které jsou určeny k recyklaci.

 

Řešení specifických požadavků na míru

Nabídka RePETableTM byla navržena tak, aby si zákazníci mohli vybrat služby, které nejlépe vyhovují jejich specifickým potřebám. Nabídka RePETableTM společnosti Sidel je doplňkem k jejím službám optimalizace obalů pro nižší hmotnost lahví a pomáhá zákazníkům při nákladově efektivním přechodu na recyklovaný PET, včetně možností úprav jak při výrobě preforem, tak především při vyfukování láhví na linkách, kde nové požadavky často naráží výzvy spojené s výrobou rPET lahví a zajišťují mechanickou odolnost lahví s optimální roztažností materiálu a tvarováním lahví.

Investice společnosti Sidel do pilotní linky na recyklaci v malém měřítku podporuje primární dodavatele obalů při inovacích s novými materiály pro uzávěry, obaly, lepidlo, etikety, přísady, barviva a jakýkoli jiný primární obalový materiál.