Známý producent lepenkových obalů, společnost Smurfit Kappa oznámil, že v Épernay ve Francii bylo otevřeno nové  Bag-in-Box® Experience Centre. Divize BIB tedy již nyní má dvě Centra tohoto typu. Nové centrum nabízí zákazníkům možnost získat širokou řadu praktických zkušeností ze spektra možností nabízených řešeními pro Bag-in-Box®.

Výrobce Smurfit Kappa patří v sortimentu zpracovatelů papíru a lepenek mezi největší na světě. Má výrobní a obchodní zastoupení ve 21 zemí Evropy a 13 státech Ameriky. Ve všech 34 výrobních závodech zaměstnává více než 45 000 lidí.

2. BIB Experience Centre je již 18. z celkového počtu Center

Smurfit Kappa patří i ke známým inovátorům a ve svých závodech otevírá pro své klienty tzv. Experience Centre se zaměřením na různý výrobní sortiment. V současnosti jich má otevřeno již 18. Jedno z nich je i v ČR, ve Smurfit Kappa Žebrák.  Speciální BIB Experience Centre bylo otevřeno minulý měsíc v rámci letošní oslav 40 let divize Bag-in Box.

Vybavení BIB Centra

V Centru se mohou klienti seznámit s nejmodernější technologiemi a interaktivními displeji určenými k prezentaci materiálů, ventilů, obalů a dalších komponentů a technologií. Praktické ukázky vzorků jsou podpořeny i množstvím informací a odborných znalostí producenta. Návštěvníkům je rovněž poskytnuta možnost otestovat své produkty v laboratoři a zjistit, jakým směrem je optimální se vydat.

BIB je věda, Smurfit Kappa nabízí i teoretickou podporu

Smurfit Kappa pořádá k rozšíření znalostí BIB problematiky i semináře. Dva z nich (zaměření na víno a mošty), byly v letošním červnu pořádány i v ČR. Semináře jsou vedeny v angličtině se simultánním překladem a jsou určeny především pro producenty nápojů, kteří vyrobené mošty stáčí (nebo uvažují stáčet) do moderních typů obalů v podobě Bag In Boxů (BIB) či Pouch Up.

 

Více o divizi BIB Smurfit Kappa naleznete zde