Minulý týden „dokraloval“ rok 2017 a od tohoto týdne můžeme začít odpočítávat dny, týdny i měsíce nového roku 2018. Jaký bude, na rozdíl od astrologů, věštkyň či numerologů, nevíme.  Obecně však s každým končícím rokem, něco nového začíná. A každý start s sebou přináší spoustu příležitostí pro nový začátek. Rok 2018 bude rokem změn (doufejme, že jen pozitivních) i pro obalovou asociaci.

Obalová asociace SYBA již pár desítek let sdružuje a prosazuje zájmy subjektů činných v sektoru balení, obalů, obalových prostředků, balicích materiálů i balicích strojů.  Vyvíjí řadu aktivit, mezi které, jen namátkou, patří organizace národní soutěže Obal roku (certifikace pro WorldStar Packaging Awards), legislativní lobbing, spolupráce na tvorbě technických norem, informační servis atd. K hlavním aktivitám patří i poradenství, konzultace a vzdělávání. Zvláště o tyto aktivity roste mezi našimi členy (ale často i nečleny) velký zájem. S opakovanými žádostmi se SYBA v minulých letech setkávala i na platformě rozšíření Obalové akademie. Zde mají subjekty zájem nejenom o jednotlivé semináře a konference, ale jednou z iniciativ je i organizace uceleného celoživotního vzdělávání v rámci vysoce specializovaných kurzů zaměřenými na moderní technologie, vývojové trendy i oblast designu. Stávající prostory pro takovéto aktivity jsou však bohužel kapacitně nedostatečné. Novinkou číslo 1 v prvním čtvrtletí nového roku je přemístění SYBY do větších prostor, které poskytnou všem stávajícím a především novým aktivitám, rozšířené možnosti.

Za Sybou již od února na pražskou Rubešku!

Po několika měsíčním hledání, padl výběr na kancelářské prostory Rubeška v Praze 9 – Vysočany. Podobně jako nynější adresa nedaleko Karlova náměstí, je i nové vysočanské „sídlo“ snadno dostupné nejen městskou dopravou, především metrem (nachází se v blízkosti stanice Vysočanská, ale i vlakem (z nedalekého vysočanského nádraží). Na rozdíl od současné adresy je však zde mnohem více možností k parkování pro osobní automobily. Několik parkovacích míst je v samotném areálu, ale vzhledem k tomu, že v bezprostředním okolí je jak nákupní galerie Fénix, tak i kongresový hotel Clarion, o parkovací místa zde nouze nebude.  Výhodou pro naše vzdálenější členy je i celkem krátký a snadný průjezd na dálniční obchvat (cca 10 minut).

Poodkrytí nových prostorů

Leden je ve znamení stěhování a hlavně zařizování nových prostorů, tak, aby splňovaly všechna naše i vaše očekávání. Již teď však je možné prozradit, že dispozičně obsahují nejenom kanceláře, ale i poměrně rozlehlou zasedací místnost, kterou lze navíc i kapacitně rozšířit o další prostory. U větších akcí s vysokou návštěvností, se počítá i s velkoplošnými obrazovkami.

Prostory o velikosti 152m2 se nacházejí ve 2. patře kancelářského komplexu. Chybět v nich nebudou ani expozice se zajímavými obaly, nejenom z Obalu roku. Nechybí ani moderní technické zázemí. Virtuální nahlédnutí do nových prostorů pomocí tohoto webu bude k dispozici již brzy a od února jsou klienti SYBY na jejím novém působišti Rubeška 1, Praha 9 – Vysočany srdečně vítáni již nikoli virtuálně, ale reálně!

OBALOVÝ INSTITUT SYBA s.r.o.

kanceláře, poštovní adresa:
Rubeška 215/1
190 00 Praha 9 - Vysočany


sídlo (smlouvy, fakturace):
Lípová 511/15

120 00  Praha 2

Kontakty:

Vlado Volek

E vlado.volek@syba.cz

M +420 602 625 080

Kateřina Kolářová

E katerina.kolarova@syba.cz

M +420 602 625 117


www.syba.cz     www.obalovaakademie.cz     www.obalroku.cz    www.packsummit.cz