Jak už bylo na těchto stránkách avízováno, obalová asociace chystá v tomto roce změn celou řadu. V souvislosti se stěhování na Rubešku do Vysočan, přibudou nové, především vzdělávací aktivity. Proměnou prochází v současnosti i komunikace na tomto webu v rámci Packaging News, kterým chceme dát živější formu než doposud.

Novinky z oboru mohou být zajímavé, inspirativní a někdy i únavné a občas dokonce i obtěžující… Proč takový příkrý soud nad něčím, co funguje v rámci asociace, firem i médií nejenom u nás, ale i na celém světě? Hned z několika důvodů.

Důvody k zamyšlení

Prvním důvodem je, že je novinek poněkud hodně a valí se na nás ze všech stran různými kanály. Novinky nám zasílají firmy, obchodníci, servery, zájmové skupiny i další odborná média. Když je něčeho nadbytek, devalvuje se u toho hodnota. Různé news jsou nám zasílány každodenně na naše e-maily a řadu z nich už ani neotevíráme.

Dalším důvodem je, že značná část novinek je přejímána ze zahraničí a ne každého zajímá, globální vývoj nadnárodních skupin apod. Ale existuje i řada dalších argumentů – jak laická, tak často i odborná veřejnost upřednostňuje názorovou polemiku než jen strohé předávání faktů.

Blog, komentář, polemika, ale i news

S předáváním zajímavých novinek pochopitelně skončit nechceme, už na začátku bylo řečeno, že řada z nich je i pro naše výrobce inspirativní záležitostí. Chceme však oživit naši webovou komunikaci a to nejenom na sociálních sítích, ale i v rámci naše elektronického newsletteru.  Takže vedle novinek z našeho oboru, nebudou v našem e-časopisu chybět komentáře i upoutávky.

Pokud vy, jako naši čtenáři budete mít tip k čemu se vyjádřit, nebo budete chtít jen něco rozvést či naopak polemizovat jiný názor – sem s tím! I obalový newsletter potřebuje neustálou inspiraci!