Příznivá ekonomická situace Evropy se odráží i v postavení veletrhu nápojové techniky BrauBeviale 2018: veletrh roste. Loňský veletrh BrauBeviale uzavřel své brány s rekordními výsledky. Do Norimberku, na tento v loňském roce nejdůležitější veletrh pro nápojový průmysl, přicestovalo ve přes 40 000 odborných návštěvníků, z toho přes 18 000 zahraničních. Na veletrhu představilo své produkty a řešení týkající se celého procesního řetězce výroby nápojů 1 094 vystavovatelů, 53 % zahraničních. Nabídka exponátů sahala od surovin přes technologie a komponenty až po balení či příslušenství a prodejní nápady.

  Na veletrh již za 70 tisíc

Na letošním veletrhu BrauBeviale, který se koná od 12. do 14. listopadu 2019  v Norimberku, organizuje agentura CzechTrade společnou expozici českých firem, účast je financovaná z projektu OPPIK NOVUMM.

Firmy si hradí jen 50 % nákladů. Kompletní účast připravená „na klíč“, a vyjde účastníka na zhruba 70 tisíc Kč.

CzechTrade může nabídnout ještě jedno místo. Zajímá-li vás prezentace na zahraničním veletrhu, který pokrývá celý výrobní řetězec nápojů, neváhejte využít výhodné možnosti.

Kontakt

Zájemci se mohou hlásit u koordinátora společné expozice, u společnosti PROveletrhy s.r.o. – oficiální zastoupení NürnbergMesse pro Českou republiku:

Naďa Lichte

T    775 663 548

E    info@proveletrhy.cz