Tři týdny zbývají do zahájení veletrhu FACHPACK, pořadatel finalizuje přípravy.

Buďte u toho také!

 

Dovolujeme si pozvat všechny naše členy k návštěvě mezinárodního veletrhu obalových materiálů a technologií, který proběhne v termínu od 28. do 30. září 2021.

 

Vstup na veletrh si zajistíte zdarma po registraci e-kódu FP21CZ na linku: http://www.fachpack.de/en/visitors/tickets/voucher.

 

Přes 740 vystavovatelů představí v 7 veletržních halách ucelenou nabídku pro procesní řetězec balení průmyslového a spotřebního zboží. Nebudou chybět obalové materiály a pomocné obalové prostředky, balicí a plnicí stroje, etiketovací, značkovací a identifikační technika, potisk a povrchová úprava obalů, paletovací technika, intralogistika a služby.

 

Seznam vystavovatelů a jejich produktů můžete shlédnout na https://www.fachpack.de/en/exhibitors-products.

Hlavní téma letošního ročníku zní „Utváříme budoucnost“ – udržitelné a šetrné obaly k životnímu prostředí.

 

V čem se bude letošní FACHPACK lišit?

Tzv. dvoukolejový koncept veletrhu nabízí návštěvníkům možnost být na veletrhu buď osobně, přímo v Norimberku anebo digitálně přes myFACHPACK. Díky digitální platformě myFACHPACK mohou být zákazníci odkudkoli ve spojení s vystavovateli a sledovat online doprovodný program.

 

Pro veletrh je připraven detailně propracovaný hygienický koncept, jehož základem jsou 3G: Getestet, Geimpft, Genesen, tedy otestován, naočkován nebo po prodělané nemoci. Stejně důležité zůstává dodržování odstupu a nošení respirátorů či roušek.

Vstupenku je nutno vystavit si online, při registraci je možno nahrát příslušný doklad 3G a využít tak vstupu na výstaviště pomocí „fast lane“ a zaručit si tak rychlý a bezproblémový vstup.

 

V případě dotazů neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení veletržní správy v ČR, společnost PROveletrhy: info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz